• موزه موسیقی
 • سازهای سنتی
 • ساز
 • 1
 • 2
 • 3

شاخه مردمی نظرسنجی بزرگ چهارمین جشن سالانه «موسیقی ما» برای انتخاب بهترین آثار منتشر شده در سال 95 از نگاه مردم و علاقه‌مندان موسیقی، از روز بیست‌وپنجم مردادماه آغاز شد و تا پایان روز پانزدهم شهریورماه ادامه خواهد داشت.
 
علاقه‌مندان موسیقی برای شرکت در این نظرسنجی بزرگ، می‌توانند پس از عضویت در سایت «موسیقی ما»، وارد این صفحه شده و در هر رشته، به 5 گزینه مورد نظر خود رأی دهند. عضویت در سایت از این جهت برای شرکت در نظرسنجی لازم است که امکان ثبت آرای متعدد توسط یک کاربر را کاهش می‌دهد.
 
رشته‌هایی که کاربران گرامی می‌توانند آرای خود را در آنها به ثبت برسانند، عبارت است از آلبوم برتر سال 95 در 4 شاخه (موسیقی سنتی و معاصر ایرانی، موسیقی پاپ، موسیقی پاپ-راک و موسیقی تلفیقی و تجربی) و قطعه برتر سال 95 در 3 شاخه (موسیقی سنتی و معاصر ایرانی، موسیقی پاپ و موسیقی تلفیقی).
 
گزینه‌های این نظرسنجی تنها شامل آلبوم‌ها و قطعاتی‌ست که با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1395 منتشر شده باشند.
 
هنرمندان و آثار برگزیده در این نظرسنجی، به روال سال‌های پیشین، در جریان چهارمین جشن سالانه موسیقی ما معرفی شده و تندیس طلایی موسیقی ما را به خانه خواهند برد.
 
همچنین در روزهای آینده، دفترچه نظرسنجی کارشناسی این مراسم آماده و برای بیش از دویست نفر از کارشناسان درجه‌یک موسیقی ارسال خواهد شد تا با اخذ آرای این عزیزان، نفرات و آثار برگزیده موسیقی ایران در سال 95 به انتخاب متخصصان زبده موسیقی شناخته و معرفی شوند.
 
شاخه کارشناسی این نظرسنجی تخصصی‌تر و گسترده‌تر است و این رشته‌ها را شامل می‌شود: آلبوم برگزیده سال 95 در 8 رشته (موسیقی سنتی، اصیل و معاصر ایرانی باکلام؛ موسیقی سنتی، اصیل و معاصر ایرانی بی‌کلام؛ موسیقی پاپ؛ موسیقی پاپ-راک؛ موسیقی تلفیقی و تجربی؛ موسیقی فیلم؛ موسیقی کلاسیک، مدرن و ملل و موسیقی محلی و آیینی)، آهنگساز برگزیده سال در 3 رشته (ایرانی، پاپ و تلفیقی)، تنظیم‌کننده برگزیده پاپ و تلفیقی، ترانه برگزیده سال، ناشر برگزیده سال و کنسرت‌گذار برگزیده سال.
 
تا کنون سه دوره از جشن‌های سالانه موسیقی ما در تالار وحدت تهران برگزار شده و طی آن بسیاری از بزرگان و ستارگان موسیقی ایران مور تقدیر قرار گرفته‌اند.
 
طی روزهای آتی، اطلاعات مربوط به نظرسنجی کارشناسی چهارمین جشن سالانه موسیقی ما و جزئیات برگزاری این مراسم اعلام خواهد شد.

 
 • نشانی: اصفهان- خیابان توحید میانی- خیابان شهید قندی (مهرداد)- پلاک 74 

   Address: No. 74, Mehrdad (Shahid Ghandi) St.,Tohid St, Isfahan, Iran 

  بازدید: همه روزه از 9 صبح تا 9 شب به جز روزهای تعطیلی موزه

  Opening hours: Every day from 9 a.m. to 9 p.m. except IMM closing days

 • 1